— Ferran Adria

„Virtuvė – tai raiškos priemonė, kuria galima perteikti harmoniją, kūrybingumą, grožį, laimę, poetiškumą, humorą.“

Neverta skubėti trenkti virtuvės durimis. Gyvenime visada yra ir bus situacijų, kuomet mokėjimas skaniai pagaminti valgį pasirodys esantis didelis gyvenant įgytas lobis. Tiesiog pasmalsaukite ir ateikite į meilės kupiną nuotaikingą GRUZIJOS MENO IR SKONIO NAMŲ virtuvę, kurioje pažinsite gruzinų virtuvės abėcėlę ir suksitės išskirtinių gruzinų patiekalų sukūry! Kviečiu pamilti virtuvę ir įsileisti į savo kasdienybę valgių gaminimo malonumus!Tapkite kūrybiškesni virtuvėje ir gyvenime! Ugdykite savo meistriškumą ir pasitikėjimą!Iki susitikimų malonumų ir staigmenų kupinuose mokymuose!

kulinariniai mokymai Gruzijos meno ir skonio namuose
kulinariniai mokymai Gruzijos meno ir skonio namuose

+370 618 23103

Ačiū jums už padėkos žodžius, pripildytus jausmų. Jūs jiems suteikėte sparnus. Ir tegul jie skrenda...

„Labai patiko chačapuri gamybos pamoka, nuostabi kompanija, įspūdinga aplinka ir be galo nuoširdi mokytoja :)“

- Eglė

„Žmogus gimsta ne tam , kad išnyktų kaip nežinoma dulkė. Žmogus gimsta tam, kad paliktų pėdsaką žemėje, kitų žmonių mintyse. Nuoširdžiausia padėka!“

- Aida ir Justina

„Pasigirsiu, kad vištienos peteliai su granatų ir graikinių riešutų padažu pavyko puikiai, valgytojai labai gyrė. Puikiai gavosi ir pupelių salotos. Vyko kulinarinės variacijos gruziniška tema...ir šernienos kumpis su granatų padažu...mmmnnniammmmm! Ačiū už idėjas ir įkvėpimą!”

- Rasa Navickienė

„Kalėdos – stebuklų metas! Buvau labai maloniai nustebinta po atidarymo šventės, prabėgus savaitei, gavusi iš Kristinos žinią, kad loterijos laimingąją tapau ir aš! Vis dar negalėjau patikėti, kol neperžengiau šių namų slenksčio. Taip, tikrai neveltui ši kultūros vieta vadinasi Gruzijos meno ir skonio namai. Tai iš tiesų yra namai, į kurios tiesiog gera ateiti. Vakaras, sukantis jaukioje šių namų aplinkoje ir gaminant gruzinų patiekalus prabėgo labai greit. Tiesiog nepastebimai pralėkė 3 valandos! Baklažanų suktinukai gavosi puikūs. Dar ilgai norėjosi sėdėti ir plepėti ragaujant pačių pasigamintus patiekalus, gerti šiltą arbatą ir klausyti nuostabių Kristinos pasakojimų apie savo mylimą šalį. Deja, už lango vis labiau temo..... Ačiū visiems to vakaro kolegoms ir, žinoma, šių namų šeimininkei Kristinai. Tikrai žinau, tai jau yra ir bus vieta, į kurią tiesiog gera užeiti. Kur galima prisiliesti prie meno ir kur visada kiekvienas žmogus bus apgaubtas dėmesiu ir šiluma. Ačiū Tau, Kristina, kad esi nuostabi Gruzijos meno ir skonio ambasadorė Kaune.”

- Lina Šimoliunaitė-Lekavičienė

„Buvo ir gardu, ir akiai gražu, dėkui už puikų vakarą!”

- Audronė Valčiukienė