Meilė Sakartvelui, jo kultūrai ir kulinariniam paveldui

Gruzijos meno ir skonio namai – kartveliška dvasia alsuojanti vieta pačiame Kauno centre. Čia nosis kutena nuostabūs aromatai, atsiskleidžia unikalūs tradiciniai kartveliški skoniai. Čia sienas puošia gruzinų menininkų darbai ir dideliame ekrane mirga subtilūs kino filmai.

Užėjus jus pasitiks autentiška senamiesčio dvasia ir visad besišypsanti Gruzijos kultūrą Kaune puoselėjanti Gruzijos meno ir skonio namų šeiminkė Kristina. Ji papasakos jums apie Sakartvelą ir abejingų nepaliekančią savo šeimos istoriją, apie unikalią šios šalies maisto ruošos ir stalo kultūrą, pakvies į jaukią virtuvę pažinti naujų skonių ir išduos ne vieną kulinarinę paslaptį....

„Mažai yra tokių vietų Lietuvoje, kuriose rasite tiek meilės maistui, kultūrai ir istorijai. Pats patiekalo ruošimas yra kaip ritualas, kurio metu sužinojome ne tik apie gaminimo ypatumus, bet ir pažinome išties kitokią skonių gamą.
Labai jaukiai įrengta virtuvėlė, maloni gruziniška muzika ir smagus vakaras gaminant skanius patiekalus, manau, nepaliks abejingo nei vieno. Labai dėkingi Karolinai ir Kristinai už vakarą! Ačiū! Labai rekomenduojame!.”

- Valdas Kulikajevas

Apie mus spaudoje...