— Stella Terrill Mann

„Kiekvieną kartą, kai tik ištariate „tebūnie“, kas nors nutinka.”

Pažinkite Gruzijos kultūrą, skanaukite unikalius gruzinų patiekalus ir prieskonius, atraskite jų kulinarijos pasaulį - kviečiame įsimintinai ir netradiciškai švęsti jūsų asmenines šventes - gimtadienius, vestuves ar įmonės vakarėlius jaukiuose mūsų namuose! Mūsų durys plačiai atvertos jūsų progoms!GRUZIJOS MENO IR SKONIO NAMAI - vieta jūsų gražiausioms šventėms!

+370 618 23103

Ačiū jums už padėkos žodžius, pripildytus jausmų. Jūs jiems suteikėte sparnus. Ir tegul jie skrenda...

„Labai puiki ir graži erdvė. Dėkojame Kristinai už taip gražiai suorganizuotą gimtadienį, už gardžius patiekalus ir palaikomą malonią atmosferą . Sėkmės jūsų namams!”

— Inga Šerpenskienė

„Miela Kristina, ačiū už nuostabų vakarą. Šiltas priėmimas, nuostabaus skonio maistas ir Gruzijos aura sužavėjo visus svečius. Sėkmės Jums skleidžiant žinią apie Jūsų nuostabiąją šalį ir jos tradicijas.”

— Ligita Čebanauskaitė Klimavičienė

„Kristina ir jos Gruzijos meno ir skonio namai yra užtikrinti Gruzijos ambasadoriai Kaune. Čia pamiršti visus rūpesčius, nustoji skubėti ir pasineri į netikėtą nuotykį. Jei niekada neteko ragauti gruzinų patiekalų, čia yra ta vieta, kur privalu tą padaryti kiekvienam. Jei teko pabuvoti Gruzijoje ir iš galvos vis neišeina mintys apie nepakartojamo skonio patiekalus, čia puiki vieta nostalgijai pažadinti ir pačiam įvaldyti gaminimo meną.”

— Brigita Grigalevičienė