— Lise Bourbeau

„Tikrąjį žinojimą suteikia patirtis, o ne žinios.”

Kurdama savo malonumui patiriu didžiulę laisvę, vaikystės laisvę, tikrą ir nesumeluotą, skatinančią eksperimentuoti, panirti į novatoriškus sumanymus. Paprasti dalykai tuomet virsta kažkuo ypatingu. Kaip vaikystėje, kurią kiekvienas nešiojamės su savimi, kad ir kur būtumėme. Įsiklausiau į savo sielos kuždesius, kurie atlydėjo mane į gimtąją Gruziją ir legendomis apipintą gruzinų virtuvę, kurios skonis ir aromatas yra nesumaišomas su jokia kita pasaulio virtuve, o daugiabalsis unikalių patiekalų ir prieskonių skambesys negali palikti abejingų. Laimingi atsitiktinumai mane visada nuveda įdomiais keliais. Esu įsitikinusi, kad ir jus taip pat atves į GRUZIJOS MENO IR SKONIO NAMUS pažinti gruzinų virtuvės skonį, įvairovę ir jos teikiamus privalumus.

Visus, kurie valgo, kad patirtų gyvenimo džiaugsmą, o ne vien tam, kad išgyventų kviečiu į kelionę po unikalų gruzinų skonio pasaulį. Kaip kažkas taikliai pastebėjo, naujo patiekalo atradimas suteikia žmonijai daugiau laimės negu žvaigždės atradimas...

Panirkite į skonio teikiamus džiaugsmus, įminkite gruzinų mitybos mįslę ir drąsiai ženkite žingsnį teisingos mitybos ir ilgaamžiškumo kryptimi. Tradicijos, kurtos ir puoselėtas daugelį metų atveria jums duris...Iki susitikimų malonumų ir staigmenų kupinose degustacinėse vakarienėse!

+370 618 23103

Ačiū jums už padėkos žodžius, pripildytus jausmų. Jūs jiems suteikėte sparnus. Ir tegul jie skrenda...

„Pavalgyti galima daug kur, bet pamaitinti „dūšią” – labai retai kur... Dėkui už grožį aplinkoje, už šilumą, už nuoširdumą, už gerą žodį ir chačapurio įspūdį!”

— Birutė

„Miela Kristina, labai mums patiko atmosfera, netikėtas maistas, visos aplinkos kvapai, prisiminimai apie Gruziją, pasakojimai, tradicijos, staltiesių raštai...”

— Daina, Ugnius, Vytautas, Raminta, Audrius ir Eglė

„Ačiū už puikų, smagų, jaukų vakarą ir galimybę prisiminti nuostabiąją Gruziją!”

— Zita

„Kristina, didelis ačiū už tokį jaukų ir sotų vakarą su baklažanų suktinukais ir salotomis :) Iki kito karto!”

— Lina Brogaitė-Kažemėkienė

„....nuoširdžiai dėkoju jums už naują idėją, už subtilų būdą mus, lietuvius, supažindinti su Gruzijos kultūra. Jūsų vedamos degustacijos - ne vien tik gruziniškų patiekalų pristatymas. Mano giliausiu įsitikinimu, žmonės, apsilankę gruziniškų patiekalų degustacijoje, atranda visai kitą pasaulį - mums taip menkai pažįstamą Gruziją. Nes jūs, pristatydama patiekalus, pasakodama maisto ruošimo subtilybes, į savo pasakojimus įpinate galybę kitos informacijos: geografija, klimatas, tradicijos, menas... Kiekviena jūsų degustacija - didelė kultūrinė dovana mums. Didelė dovana Gruzijai, nes ji, būdama mums tokia draugiška valstybė, jūsų dėka priartėja prie eilinio lietuvio širdies, užkariauja ją ir veda link gilesnio pažinimo...”

— Vilma Pranaitytė-Kalėdienė